RTKnights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce nu pot iniţia apeluri pe skype?

3 participanți

In jos

De ce nu pot iniţia apeluri pe skype? Empty De ce nu pot iniţia apeluri pe skype?

Mesaj  CappyTempo Vin Feb 01, 2013 8:13 pm

De o vreme încoace am tot încercat sa îniţiez apeluri pe skype şi n-am reuşit... S-a implementat ceva şi nu ştiu?
Menţionez că am reinstalat skype-ul şi tot aceaşi problemă. Driver-ul de la placa de sunet, la fel, aceaşi problemă. Mă puteţi ajuta?
CappyTempo
CappyTempo
Officer
Officer

Mesaje : 306
Data de inscriere : 12/09/2010
Localizare : pe pamant

Sus In jos

De ce nu pot iniţia apeluri pe skype? Empty Re: De ce nu pot iniţia apeluri pe skype?

Mesaj  Neandertalus Sam Feb 02, 2013 11:41 am

Incearca o versiune mai noua... daca nici atunci nu functioneaza ,atunci ar mai ramane un singur lucru sa faci,si anume:

-toti prietenii cu care vorbesti sa foloseasca aceeasi versiune
- sa creezi o alta conferinta

Succes!
Neandertalus
Neandertalus
Board Administrator
Board Administrator

Mesaje : 1194
Data de inscriere : 25/06/2010
Localizare : RTKnights

http://www.rtknights.comeze.com/Index.html

Sus In jos

De ce nu pot iniţia apeluri pe skype? Empty Re: De ce nu pot iniţia apeluri pe skype?

Mesaj  TigerLEGEND Sam Feb 02, 2013 12:02 pm

Neandertalus a scris:Incearca o versiune mai noua... daca nici atunci nu functioneaza ,atunci ar mai ramane un singur lucru sa faci,si anume:

-toti prietenii cu care vorbesti sa foloseasca aceeasi versiune
- sa creezi o alta conferinta

Succes!

Corect, sunt singurele solutii pentru remedierea acestei probleme. Ar mai fi una. Anume, aceea de a selecta cateva persoane din coferinta pe urma sunandule doar pe ele se va re-deschide conferinta.



[Admin]TigerLEGEND: // Topic închis. Răspuns primit.

TigerLEGEND
TigerLEGEND
Admin
Admin

Mesaje : 2136
Data de inscriere : 24/06/2010
Localizare : RTKnights, Chunjo, Hydra

https://rtknights.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu pot iniţia apeluri pe skype? Empty Re: De ce nu pot iniţia apeluri pe skype?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum