RTKnights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST

4 participanți

In jos

Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST Empty Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST

Mesaj  AndraLEGEND Vin Aug 03, 2012 2:38 pm

Cine stie exact despre ce este vorba? Ce anume mai exact face ALCHIMISTUL?

AndraLEGEND
Knight
Knight

Mesaje : 609
Data de inscriere : 25/06/2010
Varsta : 32
Localizare : Arad

https://rtknights.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST Empty Re: Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST

Mesaj  Alcatrtasia Mier Aug 08, 2012 8:34 am

Acest alchimist se afla in urmatoarea locatie : din centru se merge prin stanga magazinului general pe drumul catre iesire oras. La jumatatea drumului din centru pana la poarta oras, pe stanga, este alchimistul respectiv. El iti va cere arme de level 35 +0+1+2 etc, la fiecare arma primesti cristal energie. Numarul de cristale primite variaza de la arma la arma...in sensul ca poate sa nu iti dea nimic, dar de la o arma poti lua si mai multe cristale. Ei, in fine, pentru un numar de 30 cristale primesti ENERGIE, potiune care tine 2 ore. Aceasta iti mareste competentele la bonusuri din cate am inteles, aici nu pot fi exact pt ca o am in inventar doar, insa nu am folosit-o pana la aceasta ora No
Alcatrtasia
Alcatrtasia
Moderator
Moderator

Mesaje : 8
Data de inscriere : 22/02/2012
Varsta : 53
Localizare : RTKnights,HR..., si pe acasa

Sus In jos

Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST Empty Re: Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST

Mesaj  264326 Mier Aug 08, 2012 12:27 pm

Alcatrtasia a scris:Acest alchimist se afla in urmatoarea locatie : din centru se merge prin stanga magazinului general pe drumul catre iesire oras. La jumatatea drumului din centru pana la poarta oras, pe stanga, este alchimistul respectiv. El iti va cere arme de level 35 +0+1+2 etc, la fiecare arma primesti cristal energie. Numarul de cristale primite variaza de la arma la arma...in sensul ca poate sa nu iti dea nimic, dar de la o arma poti lua si mai multe cristale. Ei, in fine, pentru un numar de 30 cristale primesti ENERGIE, potiune care tine 2 ore. Aceasta iti mareste competentele la bonusuri din cate am inteles, aici nu pot fi exact pt ca o am in inventar doar, insa nu am folosit-o pana la aceasta ora No

Acestea se pot pune pe arme(nu au fost implementate)si armurile din inventarul aditional !
Alcatrtasia a precizat unde este alchimistul la regatul galben ,Chunjo !

264326
Officer
Officer

Mesaje : 293
Data de inscriere : 17/12/2010

Sus In jos

Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST Empty Re: Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST

Mesaj  Neandertalus Joi Aug 16, 2012 12:54 pm

[MoD]Neandertalus: Raspuns primit , topic inchis !Pentru mai multe detalii ,aveti ghidul AICI
Neandertalus
Neandertalus
Board Administrator
Board Administrator

Mesaje : 1194
Data de inscriere : 25/06/2010
Localizare : RTKnights

http://www.rtknights.comeze.com/Index.html

Sus In jos

Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST Empty Re: Cristal de ENERGIE la ALCHIMIST

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum