RTKnights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LEVEL 99--- oceanghel

3 participanți

In jos

LEVEL 99--- oceanghel Empty LEVEL 99--- oceanghel

Mesaj  Alcatrtasia Mier Iun 13, 2012 9:22 am

Ieri, 12 Iunie 2012, am primit un mesaj prin care sunt anuntat ca oceanghel se pregateste de level 99. Am zbughit-o impreuna cu Bluefighter spre tinutul breslelor pt ca era pt prima data cand vedeam asa ceva. Ma asteptam sa fie cativa playeri care stau si se uita cum oceanghel bate un metin. Spre surprinderea mea, evenimentul a fost unul cat se poate de placut, totul fiind un spectacol la care nu mai asistasem vreodata. Prezenta buna, atat de la noi din regat cat si cativa ambasadori de vaza din strainatate, printre care ilustrii Simpaticsi BlodRain. Prezenta celor 2 GM, mi-a lasat la fel o impresie placuta. Sincer sa fiu, mi-am schimbat impresia nu tocmai buna despre GM, de cand incidentul total gratis cu GMDahlya. Am vazut 2 baieti care au mentinut o atmosfera placuta, prin glume originale si de bun gust. Poate doar un singur lucru as reprosa evenimentului. GM NightMare a baut de unul singur, fiind travestit in cetateanul turmentat, pe noi restul lasandu-ne cu gurile insetate. Oceanghel level-up, urmeaza artificiile. Ploaie de metine de level 90. Ma pregateam sa plec spre iesire, cand Bluefighter imi aduce aminte ca si noi doi am batut asa ceva in urma cu cateva luni. Asta fiind situatia, facut grupa de 5 la repezeala, si batut 4-5 metine si noi.
Felicitari Oceanghel pt level, felicitari GM pt spectacol.
PS: dupa care zice Bluefighter : ,,abia astept sa am si eu level 99'' affraid ....opaaaaaaaaaaaa mai ai multe sarmale de mancat doamna mea Twisted Evil
Alcatrtasia
Alcatrtasia
Moderator
Moderator

Mesaje : 8
Data de inscriere : 22/02/2012
Varsta : 53
Localizare : RTKnights,HR..., si pe acasa

Sus In jos

LEVEL 99--- oceanghel Empty Re: LEVEL 99--- oceanghel

Mesaj  TigerLEGEND Mier Iun 13, 2012 12:32 pm

In concluzie, nu conteaza ce lvl. ai, daca ai alaturi, prieteni in adevaratul sens al cuvantului cu care sa te joci din placere (jocul= o joaca, nu obligatie!). Felicitari oceanghel! Iar Bluefighter, rabdare caci ne vom opri toti la lvl.99! Wink
TigerLEGEND
TigerLEGEND
Admin
Admin

Mesaje : 2136
Data de inscriere : 24/06/2010
Localizare : RTKnights, Chunjo, Hydra

https://rtknights.forumgratuit.ro

Sus In jos

LEVEL 99--- oceanghel Empty Re: LEVEL 99--- oceanghel

Mesaj  hypnos88 Sam Iun 16, 2012 12:58 pm

Felicitari oceanghel LEVEL 99--- oceanghel 74281

hypnos88
hypnos88
Moderator Master
Moderator Master

Mesaje : 825
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 35
Localizare : Arad

Sus In jos

LEVEL 99--- oceanghel Empty Re: LEVEL 99--- oceanghel

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum