RTKnights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ALBUM POZE (doar din Metin)

5 participanți

In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  Alcatrtasia Mar Apr 10, 2012 4:12 pm

Basketball SPER CA IDEEA ESTE BINEVENITA, M-AM DECIS SA DEDIC ACEST ALBUM CELOR DIN RTKnights, cat si celor din HellRiders, cu specificatia ca aici se vor posta imagini interesante, surprinse in diferite ipostaze, amuzante, sau reprezentative pentru cele doua bresle. Am sa incep eu, si va astept si pe voi sa postati poze. La sfarsitul anului, sper, ca ajutat de cei indreptatiti, sa facem un sondaj cu cea mai ,,tare '' poza, si evantual cel care a postat sa fie premiat. Astept sugestii !! :) santa
Alcatrtasia
Alcatrtasia
Moderator
Moderator

Mesaje : 8
Data de inscriere : 22/02/2012
Varsta : 53
Localizare : RTKnights,HR..., si pe acasa

Sus In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty Re: ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  264326 Mier Apr 11, 2012 3:09 pm

Doar servarul Hydra si toate regatele sau ?

264326
Officer
Officer

Mesaje : 293
Data de inscriere : 17/12/2010

Sus In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty Re: ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  Neandertalus Mier Apr 11, 2012 3:13 pm

Alcatrtasia a scris: Basketball SPER CA IDEEA ESTE BINEVENITA, M-AM DECIS SA DEDIC ACEST ALBUM CELOR DIN RTKnights, cat si celor din HellRiders, cu specificatia ca aici se vor posta imagini interesante, surprinse in diferite ipostaze, amuzante, sau reprezentative pentru cele doua bresle. Am sa incep eu, si va astept si pe voi sa postati poze. La sfarsitul anului, sper, ca ajutat de cei indreptatiti, sa facem un sondaj cu cea mai ,,tare '' poza, si evantual cel care a postat sa fie premiat. Astept sugestii !! :) santa

Este interesanta ideea ta , Alcatrtasia , ne vom gandi la un regulament in caz de vom face un eventual eveniment cu poza( printscreen-ul) cea mai reusita !

264326 a scris:Doar servarul Hydra si toate regatele sau ?

Momentant nu este afisat un regulament sau un anunt ca este un concurs cu asa ceva ,deocamdata este doar o idee care poate va fi pusa in aplicare . king
Neandertalus
Neandertalus
Board Administrator
Board Administrator

Mesaje : 1194
Data de inscriere : 25/06/2010
Localizare : RTKnights

http://www.rtknights.comeze.com/Index.html

Sus In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty Re: ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  TigerLEGEND Mier Apr 11, 2012 6:14 pm

Neandertalus a scris:
Alcatrtasia a scris: Basketball SPER CA IDEEA ESTE BINEVENITA, M-AM DECIS SA DEDIC ACEST ALBUM CELOR DIN RTKnights, cat si celor din HellRiders, cu specificatia ca aici se vor posta imagini interesante, surprinse in diferite ipostaze, amuzante, sau reprezentative pentru cele doua bresle. Am sa incep eu, si va astept si pe voi sa postati poze. La sfarsitul anului, sper, ca ajutat de cei indreptatiti, sa facem un sondaj cu cea mai ,,tare '' poza, si evantual cel care a postat sa fie premiat. Astept sugestii !! :) santa

Este interesanta ideea ta , Alcatrtasia , ne vom gandi la un regulament in caz de vom face un eventual eveniment cu poza( printscreen-ul) cea mai reusita !

264326 a scris:Doar servarul Hydra si toate regatele sau ?

Momentant nu este afisat un regulament sau un anunt ca este un concurs cu asa ceva ,deocamdata este doar o idee care poate va fi pusa in aplicare . king


Poti incepe a creea un proiect de eveniment gen:



Evenimente RTKnights
TigerLEGEND
TigerLEGEND
Admin
Admin

Mesaje : 2136
Data de inscriere : 24/06/2010
Localizare : RTKnights, Chunjo, Hydra

https://rtknights.forumgratuit.ro

Sus In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty Re: ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  CappyTempo Joi Apr 12, 2012 3:18 am

Baftă la primul eveniment!
CappyTempo
CappyTempo
Officer
Officer

Mesaje : 306
Data de inscriere : 12/09/2010
Localizare : pe pamant

Sus In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty Re: ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  Neandertalus Mar Noi 06, 2012 1:57 am

Pacat ca ideea s-a pierdut pe drum ! No
Neandertalus
Neandertalus
Board Administrator
Board Administrator

Mesaje : 1194
Data de inscriere : 25/06/2010
Localizare : RTKnights

http://www.rtknights.comeze.com/Index.html

Sus In jos

ALBUM POZE (doar din Metin) Empty Re: ALBUM POZE (doar din Metin)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum