RTKnights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine )

4 participanți

In jos

Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine ) Empty Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine )

Mesaj  Neandertalus Mier Iun 29, 2011 1:15 pm


Aparatul Coca-Cola, o idee grozavă! ( The Coca Cola Friendship Machine )

Tocmai căutam ceva anume pe youtube și am găsit altceva , ghiciți ce?
Logic ,un video, dar nu unul oarecare ci unul foarte interesant , din punctul meu de vedere ! În acest video este vorba despre un aparat imens( nu știu cu exactitate înălțimea aparatului ) al companiei coca-cola care a venit cu ceva nou ,cu ceva special și anume cu o idee de a primi o cola gratis dacă "lucrezi/cooperezi/etc" împreună cu un prieten , de ce? Deoarece aparatul e imens ( peste 2.10m) și singur nu ai putea doar dacă vi cu scara de acasă ceea ce în alte țării pare exagerat , la noi nu prea cred ...mă rog ar fi multe de spus dar vă las să vizualizați video-ul !

Vizionare plăcută !!!

Neandertalus
Neandertalus
Board Administrator
Board Administrator

Mesaje : 1194
Data de inscriere : 25/06/2010
Localizare : RTKnights

http://www.rtknights.comeze.com/Index.html

Sus In jos

Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine ) Empty Re: Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine )

Mesaj  FreeToLove Sam Iul 02, 2011 1:08 pm

Pai.. din punctul meu de vedere chiar este o idee geniala. Sa fim sinceri, romanul niciodata nu a avut spirit de echipa. N-ar fi rau sa demonstreze contrariu, nu?! Ar fi bine sa demonstram ca si noi putem coopera fara sa ne luam la bataie, sa ne dam pumni in cap, fara sa ne injuram sau sa ne insultam mamele etc, etc. Deja imi pot imagina un astfel de aparat in romania. Mi-ar placea sa incerc experienta asta cu prietenii mei ;;.). Ar fi chiar amuzant! Cat despre partea cu scara.. =))))) Let's face it.. in romania nimic nu este imposibil!
FreeToLove
FreeToLove
Moderator
Moderator

Mesaje : 58
Data de inscriere : 26/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Curtea de Arges

Sus In jos

Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine ) Empty Re: Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine )

Mesaj  Ionut_Iulian86 Sam Iul 02, 2011 1:31 pm

Am studiat acest blog si chiar mi s-a parut interesant !
Tare acest aparat , m-as bucura si eu daca ar fi in Romania asa ceva , as merge cu prieteni in fiecare zi sa bem o cola :) . Legat de scara... romanii vin cu tot felul de ideii nu doar scara i-ar ajuta :))

Ionut_Iulian86
Membru
Membru

Mesaje : 89
Data de inscriere : 02/07/2011

Sus In jos

Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine ) Empty Re: Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine )

Mesaj  264326 Sam Iul 02, 2011 1:34 pm

Ce idee interesanta cu aparatul de cola , tare video-ul, felicitarii !!!

264326
Officer
Officer

Mesaje : 293
Data de inscriere : 17/12/2010

Sus In jos

Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine ) Empty Re: Aparatul Coca-Cola , o idee grozava! ( The Coca Cola Friendship Machine )

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum