RTKnights
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Harta Glota Exilului (V3 respectiv V4)

2 participanți

In jos

Harta Glota Exilului (V3 respectiv V4) Empty Harta Glota Exilului (V3 respectiv V4)

Mesaj  TigerLEGEND Dum Sept 12, 2010 2:17 pm


[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] & [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Acest GHID cuprinde hartile cu Grota Exilului etajul 1 si 2, V3 si V4 si cele mais curte drumuri catre V4 si camera de cristal (unde gasiti Dragonul Albastru).
TigerLEGEND
TigerLEGEND
Admin
Admin

Mesaje : 2136
Data de inscriere : 24/06/2010
Localizare : RTKnights, Chunjo, Hydra

https://rtknights.forumgratuit.ro

Sus In jos

Harta Glota Exilului (V3 respectiv V4) Empty Cateva intrebari despre v4

Mesaj  Neandertalus Dum Aug 12, 2012 12:29 pm

Cateva intrebari despre v4

1) Care este timpul de respawn al dragonului albastru?
Aproximativ 1ora!

2) Imi puteti da si mie o harta cu camerele din v3/v4 numerotate?
Hartile sunt afisate mai sus de TigerLEGEND , dar va afisez si eu una care e aproape asemanatoare cu a lui !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

3) Care sunt camerele "gemene" si ce e asa interesant la ele?
Sunt toate camerele care sunt lipite intre ele , cum ar fi 38-39, 48-40,72-73,etc...

4) Unde se creste cel mai bine de la lvl 75 la 86 ca mental?
Depinde de ce iteme dispuneti, daca nu aveti diavol , la golemi v3, daca aveti iteme cu diavol ,in v4 !

5) La lvl 75 care sunt camerele unde se poate farma cel mai bine si cam ce ar putea pica?
Majoritatea aleg sa bata golemi , cresc bine pentru level-ul lor ,alti au nevoie de iteme de upgrade si de sticle, globuri de gheata,etc.Drop bun este si in primele camere din v4 .

6) Am auzit ca in v4 ai drop mai bun daca bati fara manusa, e adevarat?


Din experienta propie, orice s-ar spune asta e realitatea, mi s-a intamplat si mie si altor colegi.
Neandertalus
Neandertalus
Board Administrator
Board Administrator

Mesaje : 1194
Data de inscriere : 25/06/2010
Localizare : RTKnights

http://www.rtknights.comeze.com/Index.html

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum